3 najlepsze zabiegi na powiększanie piersi. Który zabieg wybrać?

Zabiegi modelowania piersi cieszą się coraz większą popularnością. W zasadzie, nie może to dziwić – Panie z wielka ochotą ingerują w swoją urodę. Są coraz śmielsze w swoich poczynaniach i decydują się na realizację rozmaitych zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną.

Biust można powiększyć wieloma różnymi metodami. Dzisiaj pragniemy przedstawić trzy zabiegi, które cieszą się absolutnie największym zainteresowaniem. Zapraszamy do lektury!

Liposukcja + modeling = LIPOMODELING!

Lipomodeling to nic innego jak zabieg powiększania piersi przy wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej. Za pośrednictwem tej formy zabiegowej możemy uzyskać doskonałe rezultaty – w pełni naturalne, wszak pozbawione materiałów zewnętrznych.

Liposukcja ma jedną wadę – efekty zabiegu są nieprzewidywalne. Tzn., poziom przyswajalności tkanki tłuszczowej jest bardzo różny i może się wahać od 20 do nawet 80%. Przez to bardzo trudno określić – jak bardzo piersi zostaną powiększone.

Trzeba przyznać, że jest to rozwiązanie, które gwarantuje naprawdę świetne rezultaty. W opinii wielu, wygląd piersi po zabiegu jest bardzo bliski naturalnemu. Dlatego też jeśli marzą Ci się duże, a zarazem naturalnie wyglądające piersi – powinnaś postawić na lipomodeling.

Kwas hialuronowy i inne substancje odżywcze

Piersi można powiększyć także poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego – powszechnie używanej substancji do powiększania i modelowania ust oraz innych elementów twarzy.

Kwas hialuronowy wprowadzany jest do gruczołu piersiowego przez cienka igłę, która praktycznie nie pozostawia żadnych śladów. Zaletą tego rozwiązania jest bardzo mała inwazyjność. Okres rekonwalescencji trwa zwykle maksymalnie kilka dni. Niestety, metoda ta nie jest trwała. Efekty zazwyczaj utrzymują się maksymalnie przez 30 miesięcy.

Nie mniej, poza ograniczoną trwałością, kwas hialuronowy praktycznie nie ma wad. Niewielka inwazyjność, krótka rekonwalescencja i relatywnie niski koszt zabiegu (zdecydowanie najtańszy spośród przedstawianych) to główne zalety powiększania piersi kwasem hialuronowym.

Implanty piersiowe – operacja plastyczna na piersi

Największą popularnością wśród zabiegów medycyny estetycznej cieszą się operacje wszczepienia implantów piersiowych. Dzieje się tak, gdyż jest to metoda dająca najlepsze rezultaty. Pacjentka może dowolnie powiększyć i wymodelować piersi. Ogromny wybór implantów pozwala osiągnąć wymarzony efekt.

Zabieg ten jest trwały (dożywotnio) i coraz bezpieczniejszy. Wykonuje się go przy całkowitym znieczuleniu. Jego koszt to około 10.000-20.000 złotych.

Wszczepienie implantów piersiowych to zabieg, co do którego wiele Pań ma wątpliwości. Wynika to z faktu, iż w przeszłości zdarzało się, że zabieg kończył się niepowodzeniem. Głośne sprawy dotyczące zapadania w śpiączkę sprawiają, że po prostu czujemy strach przed tym rozwiązaniem. Warto mieć jednak świadomość, że wybór dobrej kliniki jest praktycznie gwarantem powodzenia zabiegu i bezpieczeństwa.